Akce na pobyty na Chatách *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
3+2 NOCI ZDARMA 18.-23.6.2017:

Romantika? Tajné setkání? Bezva grilovačka? Nebo "prázdniny" dřív, bez ruchu, shonu a množství lidí na horách? To už je na Vás :-) Krásná romantická lovecká chatě s vířivkou a infrasaunou v oblasti Visalají - Krásná je celá jen a jen pro Vás. (vyjma energií) (Možno i 3+1)

3+1 NOC ZDARMA 18.-23.6.2017:

Bezva grilovačka či skoro-letní romantika na krásné lovecké chatě s vířivkou a infrasaunou v oblasti Visalají - Krásná. (vyjma energií)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
LAST-MINUTE VÍKEND 9.-11.6.201:

K vašemu víkendu 2+1 NOC ZDARMA (vyjma energie). Užijte si sluníčka, zábavy a krásné přírody na chatě s vířivkou, krbem a vyžitím pro děti... Les, grilovačka, nebo jen relax na zahradě...či také pořádná zábava v Multifunkčním areálu Zavadilka 5 minut pěšky od chaty! Naši hosté ve vyhlášené restauraci Valašský šenk 10% sleva na jídlo/pití! :-)

50% dolů!!! V červnu ne-pá:

COŽE??? Ano, je to tak :-) 50% dolů... Nemyslíme oblečení od pasu dolů, ani od pasu nahoru :-D Bečva má pro Vás dárek! V červnu pobyty neděle až pátek 4 noci jen za polovic ceny ANEB 2+2 NOCI ZDARMA! :-) (vyjma energie) POZOR: Tento víkend i LAST-MINUTE 2+1 NOC ZDARMA

Prázdniny -10% sleva na týden!:

při týdenním pobytu (min.7 nocí) objednaném do 30.05.2017 Vám z ceny pobytu odečteme slevu 10% (= jako cena v běžném roce :-) ) Komfortní chata s vířivkou, krbem, zahradním posezením, vyžitím pro děti na zahradě a koupalištěm blízko u chaty - BIOTOP Prostřední Bečva, rekreačně-sportovní areál Zavadilka s Golf Adventure, hřiště pro děti, tenisové kurty, volejbal.hřiště a vyhlášenou restaurací 5-7 minut procházky od chaty!!!

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice

-- žádná akce --

 Copyright © 2010-2017     Powered by Chciwebjinak.cz