Akce na pobyty na Chatách *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
FIRST-MINUTE SILVESTR 2017/18:

Silvestr na chatě se slevou 33%! K Vaší 4-tidenní romantice na horách Vám věnujeme 2 NOCI ZDARMA! (vyjma energií) Užijte si skvělou zimní dovolenou a oslavte konec roku na horách. Zasněžená údolí, udržované běžkařské stopy, v dojezdu dokonce velký bazén s teplou mořskou vodou a srnky pod chatou to je ta pravá romantika! Skiareály Zlatník, Pivovarský a Visalaje, SKI Malenovice, upravované sjezdovky pro dospělé i děti, fajn hospůdky s horkým grogem či svařákem "na zahřátí a dobrým jídlem :-)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
26.8.-2.9.: 4+1/6+1 NOC ZDARMA:

Neděle až čtvrtek 4+1 NOC ZDARMA nebo 15% sleva aneb 6+1 NOC ZDARMA při týdenním pobytu S VÍKENDEM (min.7 nocí, vyjma energií) Komfortní chata s vířivkou, krbem, zahradním posezením, vyžitím pro děti na zahradě a koupalištěm blízko u chaty - BIOTOP Prostřední Bečva, rekreačně-sportovní areál Zavadilka s Golf Adventure, hřiště pro děti, tenisové kurty, volejbal.hřiště a vyhlášenou restaurací 5-7 minut procházky od chaty!

SILVESTR 2017: 4+2 NOCI ZDARMA:

Silvestr na horách - týdenní pobyt za cenu 4 nocí! First-minute na Silvestra do 15.9.2017. Z Vašeho týdenního pobytu Vám 2 noci věnujeme GRATIS! (vyjma energií)= sleva 33%. Užijte si skvělého Silvestra na horách na velké chatě s vířivkou na Bečvě v Beskydech! Hromada sněhu, upravované sjezdovky pro dospělé i děti, zasněžené romantické Pustevny, a po návratu horká vířivka a teplo krbu - to je Silvestr na Horní Bečvě. (platí při objednávce a úhradě zálohy do 15/9)

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
AKCE 6+1 NOC ZDARMA 27.8.-3.9.:

Vy, chata s vířivkou a vyhřívaným bazénem a NOC ZDARMA = PRIMA Poslední prázdninový týden!!! :-) (vyjma energií)

SILVESTR NA CHATĚ 4+2 NOCI FRE:

Silvestr 2017/2018 nyní se slevou 33%! First-minute na Silvestra do 15.9.2017. K Vaší 4-denní lyžovačce Vám 2 noci věnujeme ZDARMA! (vyjma energií) Užijte si skvělého Silvestra na horách na chatě s vířivkou a infrasaunou pod Pustevnami! Skiareál Pustevny, upravované sjezdovky pro dospělé i děti, procházky či tůry zasněženými horami, a po návratu horká vířivka a teplo krbu - to je Silvestr na Trojanovicích :-)

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
SILVESTR NA HORÁCH - FIRST M.:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je Silvestr na chatě Malenovice - SILVESTR POD LYSOU HOROU. Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou atmosférou :o). Upravované sjezdovky s večerním lyžováním, lyžařskou a snowboard.školou pro dospělé i děti a SKI SerVISEM a půjčovnou v blízkém dosahu chaty! Při objednání Silvestrovského pobytu Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií). AKCE 4+2 NOCI ZDARMA platí pro objednání pobytu a uhrazení zálohy do 15.9.2017)

 Copyright © 2010-2017     Powered by Chciwebjinak.cz