Akce na pobyty na Chatách *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
ROMANTIKA 3+2/2+1 NOC ZDARMA:

23.-27.10. a 30.10.-4.11.2016 Dopřejte si relax na romantické horské chatě s vířivkou a infrasaunou. 5 nocí v krásném prostředí mezi horami, v romantické japonské zahradě s krbem, zahradním posezením či u táboráku s ohništěm. "Zakázané uvolnění" nebo romantika barevného podzimu mezi horami na krásné wellness dovolené nejen pro dva... (3 hrazené noci + 2 NOCI ZDARMA, vyjma energií) ***MOŽNO I AKCE 2+1 NOC ZDARMA :-)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
Říjen: všední dny jen 1.999 Kč:

1.999,- Kč/noc/chatu pro max.4 osoby - snižujeme fixní cenu za chatu ve všední dny jen na 66% ceny! :-) Víme, že přes týden jezdíte spíš v páru ;-) A ať máte možnost se podívat i na Bečvu, která je jinak až od 6 osob a tedy cenově "výš", vycházíme tímto na Vaše přání vstříc romantikům a ve všední dny jsme "srovnali" cenu s ostatními chatami. Věříme, že Vás to potěší!:-) Další osoby nad 4 doplatek standart dle Ceníku (sleva se na ně již nevztahuje, cena bude zpětna upravena) Vyjma energií. Nelze již kombinovat s ostatními akcemi a slevami vč. věrnostní.*** (Platí do 25.10.vč., noci ne-pá)

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
ŘÍJEN 2+2 NOCI ZDARMA! tj.50%:

Podzim na horách. Lanové centrum, golf, turistika, jízda na koni? Bazén nebo horolezecká stěna? Nebo vyhlídkový let letadlem? Proč ne? Ano - u nás maximum vyžití kousíček v dosahu. Akce přes týden na krásné horské chatě s vířivkou :-) (Pro pobyty neděle/čtvrtek nebo pondělí/pátek, vyjma energií) Platí 9.10 - 4.11.2016 Možno i 2+1 NOC ZDARMA!

 Copyright © 2010-2016     Powered by Chciwebjinak.cz