Akce na pobyty na Chatách *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
AKČNÍ ŘÍJEN 2+2 NOCI ZDARMA!:

Kdykoliv od neděle do čtvrtka v období od 7.-26.10. od nás dostanete 2 NOCI ZDARMA k Vašemu pobytu (vyjma energií). Krásná lovecká chata s vířivkou a infrasaunou pro romantiku ve dnou, tajná setkání či firemní outdoor aktivity :-)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
LAST MINUTE - ZDARMA 50% CENY!:

Chata s krásnou whirpool a hernou na horách s 50% slevou (min.2 hrazené noci + 2 NOCI ZDARMA) vyjma energií. Akce na všední dny kdykoliv od pondělka do čtvrtka. Nechte se hýčkat 128 "vodními vílami" v krásné vířivce, namasírujte si unavené tělo a pohýčkejte duši :-) Krásná příroda, maximum možností a 10%tní sleva na útratu ve Valašském šenku!

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
LAST MINUTE ŘÍJEN - 50%sleva:

K 2-dennímu pobytu Vám darujeme další 2 NOCI ZDARMA! Dovolená za polovic! (Ke 2 hrazeným nocím v období 7.-26.10. Kdykoliv od pondělka do čtvrtku Vám přidáme GRATIS další 2 navazující noci :-) Vyjma el.energie. Užijte si krásnou podzimní dovolenou se slevou 50%!!! Sleva Vám bude zpětně odečtena při potvrzení rezervace.

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
AKČNÍ ŘÍJEN 2+2 NOCI ZDARMA!:

Podzim na horách. Lanové centrum, golf, turistika, jízda na koni? Bazén nebo horolezecká stěna? Nebo vyhlídkový let letadlem? Proč ne? Ano - u nás maximum vyžití kousíček v dosahu. 50% SLEVA na wellnes pobyt na krásné horské chatě s vířivkou :-) (Pro pobyty neděle/čtvrtek nebo pondělí/pátek, vyjma energií) Platí 7.10 - 26.10.2018. Možno i 2+1 NOC ZDARMA!

 Copyright © 2010-2018     Powered by Chciwebjinak.cz