Akce na pobyty na Chatách *Krásné chvíle*

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
LAST MINUTE 2+1 NOC ZDARMA!:

Prázdniny 8.- 11.7. 2018 na naší nejhezčí vymazlené chatě s bazénem s NOCÍ ZDARMA navíc!!!! Výjimečná akce 2+1 i na této chatě na Horní Bečvě! Užijte si sluníčka na horách na chatě s bazénem, skvělým vyžitím pro děti i vnitřní vířivkou v Beskydech. (min.2 hrazené noci +1 noc zdarma navazující na pobyt, vyjma energií). V pěším dosahu pár minut koupaliště, koně, multifunkční zábavní areál Zavadilka, minigolf, tenis.a volejbal/nohejbal.kurty, skvělá hospůdka na pivo i jídlo s 10% slevou pro naše hosty :-)

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
FIRST-MINUTE SILVESTR 2018/19:

4+2 NOCI ZDARMA (vyjma energií) při rezervaci do 28.2.2018. Silvesr na horách, chata s vířivkou a infrasaunou na Silvestra v trojanovicích se na Vás těší!

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
SILVESTR 2018: 4+2 NOCI ZDARMA:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je (nejen) Silvestr na chatě Malenovice - SILVESTR POD LYSOU HOROU 2018/2019. Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou atmosférou :o). Upravované sjezdovky s večerním lyžováním, lyžařskou a snowboard.školou pro dospělé i děti a SKI SerVISEM a půjčovnou v blízkém dosahu chaty! Při objednání Silvestrovského pobytu již nyní Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií). AKCE 4+2 NOCI ZDARMA platí pro objednání Silvestr.pobytu a uhrazení zálohy do 16.3.2018.

 Copyright © 2010-2018     Powered by Chciwebjinak.cz