Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
SILVESTR NA CHATĚ 4+2 NOCI FRE:

Silvestr 2020/2021 nyní se slevou 33%! K Vaší 4-denní lyžovačce Vám 2 noci věnujeme ZDARMA! (vyjma energií) Užijte si skvělého Silvestra na horách na chatě s vířivkou a infrasaunou pod Pustevnami! Procházky či tůry zasněženými horami, a po návratu horká vířivka a teplo krbu - to je Silvestr na Trojanovicích :-)

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
SILVESTR 2020: 4+2 NOCI ZDARMA:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je (nejen) Silvestr na chatě Malenovice - SILVESTR POD LYSOU HOROU 2020/2021. Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou atmosférou :o). Upravované sjezdovky s večerním lyžováním, lyžařskou a snowboard.školou pro dospělé i děti a SKI SerVISEM a půjčovnou v blízkém dosahu chaty! Při objednání Silvestrovského pobytu již nyní Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií).

Vážení a milí hosté, přátelé!:

Ano, je u nás krásně. Ano, je tu sluníčko, čistý vzduch a příroda. Minimum lidí. Chata a zahrada u ní jen pro vás. Les vedle, a nikde nikdo. Víme, že byste raději chtěli trávit karanténu u nás, než zavření v bytě nebo někde v přeplněném městě. Se zásobami, SAMI, u nás, v klidu. Je to logické a smysluplné. Ale nejde to. Z nařízení vlády Vám NESMÍME POTVRDIT NOVÉ REZERVACE NA OBDOBÍ KARANTÉNY. I když je nám to líto. I když je to pro nás ztráta příjmu. Prosím: na dobu, kdy je vyhlášeno omezení volného pohybu osob, nedělejte žádné NOVÉ rezervace, nejedná-li se u Vás o pracovní či služební pobyt. Bohužel Vám je nesmíme potvrdit.*** Jak jsme ale zjistili na Asociací hotelů a rest.ČR, po konzultaci stanoviska vlády, pobyty rezervované PŘED vyhlášením zákazu pohybu MŮŽEME ODBYDLET (tedy můžete na pobyt přijet).*** BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT, až tohle nejhorší přejde. Věříme, že se pak přijedete zrelaxovat od toho všeho stresu na některou z našich chat, na čistý horský vzduch. JSME A BUDEME TU PRO VÁS. Pro naše milé nové hosty, věrné a stálé, opakované návštěvníky a přátele. Zatím se držte, buďte zdraví a zachovejte si úsměv a zdravý nadhled. :-) Věřím, že to všichni nějak - tedy co nejlíp půjde - zvládneme. Vaši Martina, Marian, Petra a celý tým správců

 Copyright © 2010-2020     Powered by Chciwebjinak.cz