Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
SILVESTR NA CHATĚ 4+2 NOCI FRE:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je (nejen) Silvestr na chatě Kásná - SILVESTR V BESKYDECH. Silvestr 2021/2022 je zatím VOLNÝ! ZAJISTĚTE SI SVŮJ SILVESTR VČAS :-) Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou romantickou atmosférou :o). Při objednání Silvestrovského pobytu do 15.2.2021 Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií).

ADVENT 2+1 NOC GRÁTIS:

aneb užijte si dny svátečně, příjemně a v teploučku - ikdyž už je venku pěkná zima - u rozehřátého krbu, ve vířivce nebo v infrasauně

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
SILVESTR 2021: 4+2 NOCI ZDARMA:

Silvestr na horách? Silvestr v Beskydech? Silvestr na chatě? Chata s vířivkou na Silvestra je na Horní Bečvě připravena právě pro Vás :-) Nyní do 15.9.2021 akce 4+2 noci ZDARMA (vyjma energií). PS: Chata je soukromá - byly-li by uzavřeny provozovny, může ji majitel pronajmout soukromě.

ADVENT 2+1 NOC GRÁTIS:

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
ADVENT 2+1 NOC GRÁTIS:

SILVESTR NA CHATĚ 4+2NOCI FREE:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je (nejen) Silvestr na chatách Krásné chvíle - SILVESTR V BESKYDECH. Ten letošní 2021/2022 je zatím VOLNÝ! ZAJISTĚTE SI SVŮJ SILVESTR VČAS :-) Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou romantickou atmosférou :o). Při objednání Silvestrovského pobytu do 30.10.2021 Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií).

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
ADVENT 2+1 NOC GRÁTIS:

za každé 2 hrazené noci 1 navazující noc ZDARMA - v období 25.11.-21.12.2021

KARANTÉNA NA CHATĚ 40% sleva:

Máte nařízenou karanténu? Nebo izolaci? Proč ji nestrávit sami v krásné chatě, kterou máte jen a jen pro sebe, s vlastní vířivkou, na horách a na čerstvém vzduchu? 10 dní na chatě s vířivkou a vlastní zahradou. 6+4 NOCI ZDARMA (vyjma spotřeby všech energií). Vy můžete pracovat a děti se učit hezky u praskajícího ohně v krbu...

REKREACE Z FKSP 2021?:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu a chcete jej využít? Rádi Vám s tím pomůžeme ;-) Objednejte si u nás pobyt, a my Vám rádi vystavíme fakturu.

 Copyright © 2010-2021     Powered by Chciwebjinak.cz