Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
PF 2021 ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!:

Přejeme Vám všem - našim milým hostům, věrným zákazníkům, přátelům i obchodním partnerům dobrý rok plný zdraví, úspěchů, dobrých zpráv a skvělých zážitků se svými blízkými :-) Budeme se těšit, že se snad brzy budeme zase potkávat u nás na horách! Martina a tým lidiček z Chaty Krásné chvíle

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
Jarní prázdniny na horách AKCE:

SLEVA 5% na týdenní pobyt o jarních prázdninách na stylové chatě na horách, s luxusní vířivkou a dětskou hernou. Ušetřete 1.358 - 2.080,- Kč (dle počtu osob) na váš zimní pobyt na chatě, a vychutnejte si romantickou lyžovačku na horách, u praskajícího krbu, v chatě s báječnou atmosférou a v krásné přírodě. Při objednání a uhrazení do 22.01.2021. (sleva se nevztahuje na platbu za děti ve slevě a na spotřebu energií, rekr.poplatků ap.). Nelze kumulovat s dalšími akcemi a benefity. Na pobyt MŮŽETE ČERPAT PŘÍSPĚVEK Z FKSP! Horská chata v Beskydech, v krásném prostředí pod Pustevnami, v blízkém okolí mnoha sjezdovek na Bečvě či SKIareálu na Bílé. (sedačková lanovka Rališka 10 minut jízdy od chaty)

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
Výměna vánoč. dárku za POBYT:

JEŽÍŠEK SE NETREFIL DO VKUSU? Dostali jste nebo naopak darovali vánoční dárek, který se úplně "netrefil"? Mnoho e-shopů nabízí vrácení zboží do 15.1. POKUD HLEDÁTE ALTERNATIVU za nevhodný dárek, vyberte si u nás DÁRKOVÝ POUKAZ na pobyt a vyčerpat ho můžete až do konce roku 2021 :-)

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
ZIMNÍ REKREACE Z FKSP 2021?:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu a chcete jej využít? Rádi Vám s tím pomůžeme ;-) Objednejte si u nás pobyt, a my Vám rádi vystavíme fakturu.

 Copyright © 2010-2021     Powered by Chciwebjinak.cz