Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
LETNÍ PRÁZDNINY NA CHATĚ:

Poslední volné termíny na našich chatách s vířivkou a bazénem na horách. Nenajdete-li svůj termín volný na Krásné, koukněte ještě na další naše chaty tady - https://chaty.krasnechvile.cz/volne-terminy.html?mesic=6&rok=2021 . Třeba najdete :-) Budeme se na vás těšit!

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
Výměna vánoč. dárku za POBYT:

JEŽÍŠEK SE NETREFIL DO VKUSU? Dostali jste nebo naopak darovali vánoční dárek, který se úplně "netrefil"? Mnoho e-shopů nabízí vrácení zboží do 15.1. POKUD HLEDÁTE ALTERNATIVU za nevhodný dárek, vyberte si u nás DÁRKOVÝ POUKAZ na pobyt a vyčerpat ho můžete až do konce roku 2021 :-)

SILVESTR NA CHATĚ 4+2NOCI FREE:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je (nejen) Silvestr na chatách Krásné chvíle - SILVESTR V BESKYDECH. Ten letošní 2021/2022 je zatím VOLNÝ! ZAJISTĚTE SI SVŮJ SILVESTR VČAS :-) Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou romantickou atmosférou :o). Při objednání Silvestrovského pobytu do 15.2.2021 Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií).

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
REKREACE Z FKSP 2021?:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu a chcete jej využít? Rádi Vám s tím pomůžeme ;-) Objednejte si u nás pobyt, a my Vám rádi vystavíme fakturu.

 Copyright © 2010-2021     Powered by Chciwebjinak.cz