Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
LETNÍ PRÁZDNINY NA CHATĚ:

Poslední volné termíny na našich chatách s vířivkou a bazénem na horách. Nenajdete-li svůj termín volný na Krásné, koukněte ještě na další naše chaty tady - https://chaty.krasnechvile.cz/volne-terminy.html?mesic=6&rok=2021 . Třeba najdete :-) Budeme se na vás těšit!

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
6+4 NOCÍ ZDARMA NA CHATĚ:

MŮŽEME VÁS UBYTOVAT, NEBO VÁM PRONAJMOUT OBJEKT, za předpokladu: *že u nás chcete strávit nařízenou KARANTÉNU nebo IZOLACI, * byl jste vyslán na SLUŽEBNÍ CESTU a nemáte se kde ubytovat (toto je nutno skutečně doložit!! žádostí či potvrzením zaměstnavatele). V případě, že u nás strávíte více než 5 nocí, dáme Vám zbytek doby karantény ZDARMA )do počtu max.5 nocí, vyjma veškerých energií).

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN PRÁZDNIN:

LETNÍ PRÁZDNINY NA CHATĚ: Poslední volné termíny na našich chatách s vířivkou a bazénem na horách. Nenajdete-li svůj termín volný na Trojanovicích, koukněte ještě tady třeba na chatu Krásná - https://chaty.krasnechvile.cz/volne-terminy.html?mesic=6&rok=2021 . Možná najdete :-) Budeme se na vás těšit!

SILVESTR NA CHATĚ 4+2NOCI FREE:

Zima na horách, jiskřivý sníh na sjezdovkách, teplo ve vířivce či při ohni v krbu, romantika a stylové lenošení - to vše je (nejen) Silvestr na chatách Krásné chvíle - SILVESTR V BESKYDECH. Ten letošní 2021/2022 je zatím VOLNÝ! ZAJISTĚTE SI SVŮJ SILVESTR VČAS :-) Dáváte přednost dovolené v zimě? Užijte si ji zároveň s oslavou příchodu Nového roku na chatě na horách. Jistě Vás nadchne - stylovým vybavením i milou romantickou atmosférou :o). Při objednání Silvestrovského pobytu do 15.2.2021 Vám věnujeme navíc 2 NOCI ZDARMA! (Min. 4 hrazené silvestr.noci, vyjma energií).

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
KARANTÉNA NA CHATĚ 40% sleva:

Máte nařízenou karanténu? Nebo izolaci? Proč ji nestrávit sami v krásné chatě, kterou máte jen a jen pro sebe, s vlastní vířivkou, na horách a na čerstvém vzduchu? 10 dní na chatě s vířivkou a vlastní zahradou. 6+4 NOCI ZDARMA (vyjma spotřeby všech energií). Vy můžete pracovat a děti se učit hezky u praskajícího ohně v krbu...

REKREACE Z FKSP 2021?:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu a chcete jej využít? Rádi Vám s tím pomůžeme ;-) Objednejte si u nás pobyt, a my Vám rádi vystavíme fakturu.

 Copyright © 2010-2021     Powered by Chciwebjinak.cz