Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
SUPERLAST MINUTE 2+2 ZDARMA:

2+2 NOCI ZDARMA kdykoli v období 8.10.-20.10.2023 - i vč.víkendu! To už tu dlouho nebylo. Užijte si ještě grilovaček venku :-) Barevné babí léto, vířivka, infrasauna, krb a krásná příroda na romantické lovecké chatě na horách.***Vyjma energií.***Možno i akce 2+1 NOC ZDARMA.

CHATA JE UŽ NOVÉM KABÁTĚ :-):

NOVÁ OKNA, krásná NOVÁ KOUPELNA s vyhřívanou podlahou ... Nové okno v obývacím pokoji/vinárně. Věříme, že se vám bude na Krásné líbit ještě více :-) (Fotky brzy přidáme, nebo více na našem FCB)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
SILVESTR 4+2 NOCI ZDARMA:

AKCE jen do 10.10.2023. Při objednání a úhradě Silvestrovského pobytu 2023/24 máte k Vašemu pobytu 2 NOCI ZDARMA! (min.4 hrazené noci) Užijte si TÝDEN NA HORÁCH za cenu jen 4 nocí :-) Vířivka, plápolající oheň v krbu, zasněžené Pustevny a společnost rodiny či přátel... Co si přát víc? "Noci zdarma" můžete případně využít i jindy v průběhu roku 2024 přidružením k jinému standartnímu pobytu ***pro bližší upřesnění nám napište. (Platí vyjma energií.)

PŘÍSPĚVEK FKSP 2023:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit Plus programu? .....stačí si u nás vybrat a objednat svou dovolenou či relax. pobyt a my Vám rádi vystavíme fakturu.

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
Vánoce na horách 4+1NOC ZDARMA:

Chata pod Pustevnami 22.-27.12.2023 Voňavé cukroví, stromeček a klid a pohoda hor... Procházka zasněženými Pustevnami o vánočním ránu, večer ve vířivce, nebo štědrovečerní večeře u plápolajícího krbu? To jsou Vánoce na chatě v Trojanovicích... Těšíme se na Vás, stromeček k pobytu ZDARMA. (4+1 NOC ZDARMA, vyjma energií)

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
First minute SILVESTR 2023/24:

TÝDEN NA HORÁCH SE SLEVOU 33%?? ANO - báječný týdenní Silvestr na chatě v Beskydech s vířivkou můžete mít jen za cenu 4 nocí :-) (6-7 nocí za cenu 4; min.4 hrazené noci, příjezd nejdříve 27.12.2023) Krásné hory, horká luxusní vířivka, která Vás pohýčká, romantický krb, zasněžená Lysá hora, a báječný výhled na světelnou show do údolí Beskyd pod vámi... Co si přát víc? "2 Noci zdarma" můžete případně využít i jindy v průběhu roku 2024 přidružením k jinému standartnímu pobytu ***pro bližší upřesnění nám napište. (Platí jen při rezervaci a úhradě zálohy do 10.10.2023; vyjma energií.) Čerpání příspěvků FKSP nebo Benefit plus programu možné.

NOVÝ KABÁT I NA MALENKÁCH ;o):

Děláme stále vše pro to, abyste se u nás cítili hezky v Chaty *Krásné chvíle* - chata Malenovice*** Čeká na Vás nový bazén, krb a slunnější zahrada. V obývacím pokoji a jídelně jsou položeny nové koberce. Snažíme se pro Vás stále něco vylepšovat****KOUKNĚTE NA AKTUÁLNÍ FOTO na https://www.facebook.com/Chaty.Krasnechvile/

 Copyright © 2010-2023     Powered by Chciwebjinak.cz