Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
2+2 NOCI ZDARMA i ve víkendy :

ROMANTIKA NA CHATĚ ZA POLOVIC ;o) V období 11.6.-28.6.2023 ve všední dny i ve víkendy 2+2 NOCI ZDARMA! (min.2 hrazené noci + 1-2 NOCI ZDARMA navazující na pobyt, vyjma el.energie a otopu). Případně místo noci zdarma možno využít příjezd už ráno a odjezd v podvečerních hodinách (namísto standarního check-in v 16.hod a chceck-out v 10.hod.)

UDĚLALI JSME CHATU HEZČÍ :-):

Chata už je v novém kabátě - NOVÁ OKNA, krásná NOVÁ KOUPELNA s vyhřívanou podlahou ... Nové okno v obývacím pokoji/vinárně. Chatička - a hlavně VY, naši milí hosté, už jste si to zasloužili! Věříme, že se vám bude na Krásné líbit ještě více :-) (Fotky brzy přidáme, nebo více na našem FCB)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
PŘÍSPĚVEK FKSP 2023:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit Plus programu? .....stačí si u nás vybrat a objednat svou dovolenou či relax. pobyt a my Vám rádi vystavíme fakturu.

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
PŘEDSEZÓNA 2+2 NOCI ZDARMA:

11.6.-28.6.2023: Chata za polovinu :-) Romantika na chatě, turistika v Beskydech, grilování....to vše můžete zažít na kouzelné "babiččině" chatě s vířivkou v Malenovicích - na Ostravici. Kousek na Sepetnou na bazén či bowling, do lanového centra Opičárna na Ostravici, ke Zbujovi na dobrou zelňačku, na jízdárnu či přímo na Lysou... (min.2 hrazené noci + 2 NOCI ZDARMA, vyjma energií).

 Copyright © 2010-2023     Powered by Chciwebjinak.cz