Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
UDĚLALI JSME CHATU HEZČÍ :-):

Na prázdniny už v novém kabátě - NOVÁ OKNA, krásná NOVÁ KOUPELNA s vyhřívanou podlahou ... Chatička - a hlavně VY, naši milí hosté, už jste si to zasloužili! Věříme, že se vám bude na Krásné líbit ještě více :-) (Fotky brzy přidáme, nebo více na našem FCB)

FIRST-MINUTE SILVESTR 2022/23:

K Vaší 4-tidenní romantice na horách Vám věnujeme 2 NOCI ZDARMA! (vyjma energií) Užijte si skvělou zimní dovolenou a oslavte konec roku na horách. Skiareály Zlatník, Pivovarský a Visalaje, SKI Malenovice, upravované sjezdovky pro dospělé i děti, fajn hospůdky s horkým grogem či svařákem "na zahřátí a dobrým jídlem :-)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
SILVESTR 4+2 NOCI ZDARMA:

Silvestr na horách? Silvestr v Beskydech? Silvestr na chatě? Chata s vířivkou na Silvestra je na Horní Bečvě připravena právě pro Vás :-) Nyní do 15.9.2022 akce 4+2 noci ZDARMA (vyjma energií).

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
SILVESTR NA HORÁCH 4+2 zdarma:

33% sleva na týdenní Silvestrovský pobyt (při min. 6 nocích; vyjma energií). Vířivka, infrasaunička, Pustevny za zády a sáňkování pod nosem... Užijte si závěr roku na chatě v Beskydech, kousek od Skywalk a stezky Valaška, v dojíznosti lyžařských svahů a běžkařských tras... Nástup na pobyt nejdříve od 27.12.(po domluvě příp. 26.12.)

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
REKREACE Z FKSP 2022?:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu a chcete jej využít? Rádi Vám s tím pomůžeme ;-) Objednejte si u nás pobyt, a my Vám rádi vystavíme fakturu.

FIRST MINUTE SILVESTR 4+2 FREE:

4+2 NOCI ZDARMA (vyjma energií). Akce Platí do 15.9.2022 (objednávka a úhrada zálohy). Úžasná oslava konce roku na horách - na chatě s vířivkou, krbem a úžasným výhledem, v blízkém dosahu sjezdovek, běžkařských drah, bazénu, jízdárny a dalšího vyžití :-)

 Copyright © 2010-2022     Powered by Chciwebjinak.cz