Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Krásná Romantická chata s vířivkou Krásná
2 NOCI ZDARMA - pobyt za 50%:

v období 1.12.-16.12.2022 Vám k pobytu o min. 2 hrazených nocích přidáme jednou tolik ZDARMA ;o), tedy 2 NOCI ZDARMA (vyjma energií). Pokud nevyužijete "noci zdarma" nyní, můžete si je (každou samostatně či obě najednou) vyčerpat přidružením k jinému, standartně rezervovanému a hrazenému pobytu na kterékoli z našich chat až do 22.12.2023!!! nebo je za stejných podmínek věnovat někomu formou DÁRKOVÉHO POUKAZU :-)

UDĚLALI JSME CHATU HEZČÍ :-):

Chata už je v novém kabátě - NOVÁ OKNA, krásná NOVÁ KOUPELNA s vyhřívanou podlahou ... Nové okno v obývacím pokoji/vinárně. Chatička - a hlavně VY, naši milí hosté, už jste si to zasloužili! Věříme, že se vám bude na Krásné líbit ještě více :-) (Fotky brzy přidáme, nebo více na našem FCB)

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
SUPERLAST MINUTE 2+1 NOC ZDARM:

2+1/2+2 noci ZDARMA (vyjma energií) na TENTO víkend** platí v v období 2.-8.12.2022 a 12.-20.12.2022. Proč nepéct cukroví na chatě??? Děti se zabaví v herně či na zahradě, vy si s kamarádkou či maminkou upečete a večer zrelaxujete u krbu či ve vířice :-) A chlap bude mít doma klid... no není to ideálně strávený Adventní čas? :-)

PŘÍSPĚVEK FKSP 2022:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu? .....je škoda o něj přijít ;o) VYČERPEJTE JEJ DO KONCE ROKU - stačí si u nás vybrat a objednat svou dovolenou či relax. pobyt a my Vám rádi vystavíme fakturu.

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
SILVESTR NA HORÁCH 4+2 zdarma:

33% sleva na týdenní Silvestrovský pobyt (při min. 6 nocích od 27.12; vyjma energií). Vířivka, infrasaunička, Pustevny za zády a sáňkování pod nosem... Užijte si závěr roku na chatě v Beskydech, kousek od Skywalk a stezky Valaška, v dojíznosti lyžařských svahů a běžkařských tras... Nástup na pobyt nejdříve od 27.12.(po domluvě příp. 26.12.)

PEČTE CUKROVÍ NA CHATĚ!:

Super-last minute tento víkend 2.-4.12.2022. Buď 10% sleva na 2 noci /nebo/ 2+1 NOC ZDARMA (vyjma energií). Užijte si předvánoční relax v příjemé atmosféře chaty s krbem, vířivkou a infrasaunou a vytvořte si kouzelný ADVENT na horách.

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice
FIRST MINUTE SILVESTR 4+2 FREE:

4+2 NOCI ZDARMA (vyjma energií; v termínu od 27.12. dále). Akce Platí do 31.10.2022 (objednávka a úhrada zálohy). Úžasná oslava konce roku na horách - na chatě s vířivkou, krbem a úžasným výhledem, v blízkém dosahu sjezdovek, běžkařských drah, bazénu, jízdárny a dalšího vyžití :-)

PŘÍSPĚVEK FKSP 2022:

Máte k dispozici příspěvek na FKSP od zaměstnavatele či Benefit+ programu? .....je škoda o něj přijít ;o) VYČERPEJTE JEJ DO KONCE ROKU - stačí si u nás vybrat a objednat svou dovolenou či relax. pobyt a my Vám rádi vystavíme fakturu.

 Copyright © 2010-2022     Powered by Chciwebjinak.cz