Akce a last-minute pobyty na Chaty *Krásné chvíle*

chata Horní Bečva Velká chata s vířivkou Horní Bečva
LAST MINUTE -sleva na doplatky:

DOPLATKY osob nad 6 let: **VŠEDNÍ DNY - sedmá a další osoby na pobytu JEN ZA CENU 195 Kč/os./noc **VÍKEND (PÁ-NE) - desátá a další osoby na pobytu JEN ZA CENU 195 Kč/os./noc**Sleva Vám bude odečtena zpětně při potvrzení rezervace ubytovatelem***Nelze kumulovat s dalšími akcemi a benefity***Platné pro termíny do 27.6.2024.

K Silvestru DALŠÍ POBYT ZDARMA:

KRÁSNÝ HODNOTNÝ DÁREK V HODNOTĚ AŽ 22.160,- Kč!!! Dárek pro někoho blízkého již máte zajištěn... :-) K Silvestru 2024 o min. 4 nocích Vám věnujeme "ZDARMA NAVÍC SAMOSTATNÝ POBYT v r.2024 nebo r.2025 na 3 NOCI" na kterékoli z našich chat Krásné chvíle, kdykoli ve všední dny mimo šk.prázdniny a státní svátky (souvislé noci). Vyjma energií. Až do 20.6.2025. Platí při plně uhrazených 4 silvetr.nocích beze slev. Hodnota dárku odpovídá aktuál.hodnotě čerpaného pobytu v r.2024/25 dle typu chaty a obsazenosti osobami. Nelze čerpat v hotovosti, refundací, na škody a energie, převedením na další pobyt ap. Možno i Silvestr 5 nocí + dárk.pobyt na 2 noci /nebo Silvestr 3 noci + dárk.pobyt na 4 noci. Rádi vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ :-)

chata Trojanovice Chata s wellness na Trojanovicích
POBYT JAKO ZAJÍMAVÝ DÁREK:

DÁRKOVÝ POUKAZ :-) Rádi Vám jej vystavíme na kterýkoli pobyt, částku či bez jejího uvedení, v krásné podobě a zašleme na mail. A pokud chybí penízky NYNÍ, můžete jej případně uhradit až MĚSÍC PŘED ČERPÁNÍM POBYTU ;-) Možnost čerpání poukazu 12 měsíců.

chata Malenovice Chata s whirpool Malenovice

-- žádná akce --

 Copyright © 2010-2024     Powered by Chciwebjinak.cz