Dárkové poukazy, pobyt jako dárek, originální a netradiční dárky

„Darujete-li zážitek, darujete vzpomínku na celý život…“

AKCE - NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY – věnujeme Vám 500,- Kč!

Máme pro Vás TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK - ke každému dárkovému poukazu, zakoupenému a uhrazenému do 23.12.2023, Vám věnujeme navíc 500,- Kč!
Platnost poukazu je do 21.12.2024. (Poukaz není možné uplatnit formou vyplacení v hotovosti, nevztahuje se na slevněné pobyty či pobyty v akci.)

objednat poukaz

Ponožky? Flanelové košile?? Vitamíny??? Elektronika????   ...   Proč?

Darujte své mámě či tátovi, maželce či příteli něco osobního a originálního - relax v klidu krásné přírody, s fůrou aktivních zážitků a wellnessem přímo na krásné horské chatě s romantickou horkou vířivkou a infrasaunou, které pohýčkají jejich tělo i duši…
Vánoční dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč Odměňte i sebe za celoroční úsilí a věnujte pod stromeček sobě i své rodině a dětem to nejvzácnější - společně strávený čas... prostor bez povinností...

Vždyť vymyslet něco netuctového - to je něco, co je opravdu potěší a zahřeje u srdce.

V krásném provedení najde Váš milý obdarovaný originální dárkový foto-certifikát se jménem a případně Vašim věnováním (napíšeme kratičký text dle Vašeho přání), či dárkový poukaz s popisem romantického zážitku, kterým ho obdarováváte.
K pobytu je možno dle dohody objednat speciální služby – masáž, zážitek od smluvních partnerů apod. - více o speciálních pobytech v sekci "netradiční pobyty".

Poukaz je možné vystavit buď na Vámi určenou částku či na celý pobyt (nebo jeho část). Můžete si vybrat kteroukoli z chat Krásné chvíle a věnovat pobyt přímo na ní, nebo nechat volbu na obdarovaném. Stejně tak můžete věnovat dárkový poukaz na některý z našich speciálních balíčků.

Dárkový poukaz na romantický pobyt na chatě

Dárkový poukaz pro Vás samozřejmě vyrobíme tak, jak si budete přát:

  • klasický dárkový nebo s krásným Vánočním motivem (pokud to máte jako dárek pod stromeček)
  • s krátkým věnováním či bez,
  • s jménem obdarovaného/ dárce či bez
  • s uvedením ceny nebo bez ní,
  • s uvedením počtu osob či bez
  • poukaz vyhotovený obecně na daný počet dní (např. Poukaz na 2-denní romantický pobyt na  jedné z Chat "Krásné chvíle")
  • poukaz vyhotovený obecně na některou z chat (např. Poukaz na romantický pobyt na Chatě Krásná)
  • poukaz obecně na "pobyt na Chatě Krásné chvíle" - můžete výběr chaty nechat na momentálním rozpoložení obdarovaného v době, kdy se jej rozhodnete aktuálně čerpat a rozdíl ceny a poukazu pak jen případně doplatit..., a při konkrétní rezervaci jen upřesnit počet dní, termín, či chatu.
  • ad. ad. variace

Připravíme Vám krásný luxusní dárkový poukaz na profesionálním foto-papíru - buďto s motivy všech našich chat (pokud se  jedná o obecný poukaz), nebo fotek s konkrétní chatou.

Výběr chaty, délky či druhu pobytu je dle Vašeho přání - můžete si jej vybrat předem podle svého a dle ceny za daný pobyt bude vystaven Váš konkrétní poukaz a Vy následně kdykoli v průběhu roku jen upřesníte termín,  nebo můžete věnovat poukaz ve Vámi stanovené hodnotě, který si pak obdarovaný uplatní na to, co si sám vybere a bude se mu líbit. :o)

Je možno také vystavit "poukaz na určitou hodnotu" i v ceně menší než je cena např. 2-denního pobytu, rozdíl pak host dle konkrétního, jím vybraného pobytu před příjezdem doplatí - (např. "Dárkový poukaz na 1.500,- Kč na pobyt na kterékoli z Chat Krásné chvíle" )".

Prostě - kombinovat se dá cokoli, a věříme, že "dáreček" uděláme takový, který nadchne obdarovaného i Vás, a samozřejmě jej zabezpečený proti poškození zašleme tak, ať jej včas můžete zabalit třeba pod stromeček.

Nenašli jste své přání či představu? Dejte vědět a my Vám rádi zavoláme, abychom Vám mohli vyjít vstříc.

 Copyright © 2010-2023     Powered by Chciwebjinak.cz