Aktuality, novinky a důležitá sdělení

Zprávy týkající se pobytů či chaty, sněhové zpravodajství v Beskydech, zajímavé akce

Nově na chatách ručníky a mýdlo

Na základě Vašich přání a připomínek jsme nově zavedli na všech chatách jako standart mýdlo k umytí rukou a ručník na toaletě (jar, úklid.prostředky a utěrky, samozřejmě vč. lůžkovin již v minulosti patřily k normální výbavě chaty).

Zároveň budou u správce k dispozici k zapůjčení také ručníky pro každého hosta, a to za jednorázový poplatek 30,-Kč/kus (prádelna + amortizace). Věříme, že to přijde „k duhu“ hlavně těm z Vás, kteří sebou nechtějí tahat mnoho věcí nebo kteří se rozhodnou přijet na chatu „na poslední chvíli“. V případě zájmu nás o tom informujte nejlépe již při rezervaci pobytu, případně pak správce v okamžiku telefon. domlouvání příjezdu na pobyt (den předem). Pokud byste však zapomněli – nebojte, určitě Vás nenecháme na holičkách!

Chystáme novou horskou chatu na Horní Bečvě!!! Chata Na Silvestra, Chata na lyže!

Krásná, velká a romantická dřevěnice s dětskou hernou a obřím whirpoolem v luxusní lokalitě Horní a Prostřední Bečvy pro vás bude otevřena už na zimní lyžařskou sezónu 2012-2013, a pokud se nám to podaří, snad už bude hotová i chata na Silvestra.

Kapacita až 15 osob, skvělá pro rodiny s dětmi či partu přátel, kteří chtějí mít své soukromí. 6 samostatných ložnic, velký obývací pokoj s krbem a plazmovou TV, kuchyň a jídelna v zámeckém stylu, spíž a 2 ledničky, podkrovní krásná herna pro děti od 0 let s „mini-pokojíčky/bunkry“, hračkami a posezením a bezpečnostním zábradlím, úschovna lyží a snowboardů, 3 x WC 2 krásné koupelny v africkém stylu – jedna s velkým 2-místným sprch. koutem 120x80 cm, druhá relaxační: sprch. kout, 2 samostatná umyvadla a luxusní vířivka s exkluzivním masážním vybavením, jaké nenajdete ani v profi-wellness centrech: 128 trysek, rotační trysky na šíji a ramena, rotační hydro-masáž chodidel, 2 lehátka + 5 míst k sezení, světelné efekty vč. světel. vodopádu vás budou hýčkat za každého počasí…

Pohodlí Vám zajistí automatické vytápění plynem nebo si alternativně můžete užít romantické přikládání do krbu, který má teplovodní rozvod do radiátorů po celé chatě.

Báječná poloha: pěšky jen přes řeku (cca 8 min.), autem 2 minuty k vyhlášené restauraci Valašský šenk (bývalá a obnovená „Zavadilka“, kde výborně vaří a mají báječný velký hrací koutek pro děti; a ještě blíže k tenisovým kurtům a venkovnímu dětskému hřišti + malé hospůdce s letním občerstvením. Kousek k jízdárně, místní říčce a potoku na rybolov, v dojezdu malá romantická přehrada Horní Bečva, kde je nejen báječné koupání, ale také možnost zapůjčení šlapadel, lodiček pro romantické vyjížďky a vybavení pro vodní sporty.

Sjezdové Lyžování, běžky či zimní sporty? Nejlepší v Beskydech! Skiareály na Pustevnách, Bílé, Mezivodí, a nespočet vleků vč. uměle zasněžovaných, dětských i těch s nočním lyžováním přímo na Bečvě!!! Horní Bečva patří trvale k oblasti, kde jsou NEJLEPŠÍ LYŽAŘSKÉ PODMÍNKY v Beskydech! – kumulace maxima vleků v místě i blízkém dojezdu, kvalitní sníh ležící dlouho do jara, velmi vysoká sněhová pokrývka a široké zázemí pro lyžaře i turisty dělají z Bečvy ideální místo na strávení zimní dovolené či jarních prázdnin na lyžích či na horách!!!

Chata je v klidném místě, u lesa, s celoročním dojezdem, parkování u chaty; v blízkosti přímého výjezdu autem na Pustevny.

Děláme maximum pro to, abychom dodrželi a snad i překročili vysoký standart úrovně Vašich/našich ostatních oblíbených Chat Krásné chvíle s vířivkami, na jaký jste zvyklí, a věříme, že se Vám na nové chatě bude líbit!  Zarezervujte si již nyní s předstihem místo na Vaši zimní rekreaci v turisticky velmi atraktivní lokalitě, která bývá jinak již velmi brzy z podzimu obsazena.

Budeme se na Vás těšit!!!

Martina a tým lidiček CHKCH

Nové webové stránky

22. května 2011 byly spuštěny nové webové stránky Chat *Krásné chvíle*.
Doufáme, že se Vám budou líbit, a že zde naleznete vše, co hledáte.

 Copyright © 2010-2024     Powered by Chciwebjinak.cz