4 chaty s vířivkou v Beskydech - vířivka na chatě, wellness, infrasauna

Whirpool pro až 7 osob, pronájem pokoje s vířivkou, "soukromé wellness" na romantické chatě

Krásná horká vířivka na chatě, plná bublinek hýčkajících Vaše tělo, romantická hra barev a světel, smyslný „vodopád“ – to je váš prostor pro snění, relaxaci s rodinou či přáteli nebo romantickou chvilku ve dvou… Vypněte stres všedních dní a pracovního napětí zároveň s motorem Vašeho auta, zvolněte a nechejte se unášet jemnou i důkladnou péčí našich „vodních víl“.

128 masážních trysek, hýčkajících nejen vaše záda a nohy, ale také speciální rotační trysky pro Vaše chodidla, šíji a ramena účinně uvolní vaše tělo a dopřejí vám maximální relaxaci. Kombinace vodních a vzduchových trysek, společně s audio systémem a barevným podsvícením připraví nejen pro vás, ale také i pro vaše blízké příjemné chvilky. Ponořte se do světa bublinek…a dopřejte svému tělu i duši báječný zážitek.

Vířivka přímo na chatě pro vás vždy znamená nejen blahodárné působení hydroterapie na tělo z pohledu zdraví, ale také báječný odpočinek na horách v krásné přírodě a nezapomenutelné zážitky v soukromí chaty, kterou máte k dispozici celou jen pro sebe a kde za tenkou stěnou nenaslouchají cizí uši jako někde na hotelu či penzionu.

Chcete si s manželem udělat romantický večer? Vyvézt přítelkyni na tajnou schůzku? Dát rodičům báječný dárek k výročí, Vánocům nebo rodině naplánovat zajímavé překvapení? Ať Vás již zajímá romantika pro dva, pořádný odvaz s kamarády či přáteli, outdoor či firemní akce s čímsi navíc nebo hledáte něco, co zabaví vás a vaše děti v případě, že váš pobyt náhodou překvapí i horší počasí – jste tu správně!

Designový, 230x 230x 98cm velký vířivý bazén, vyhřátý na 37°C (možné regulovat podle přání), 5 pohodlných sedátek a 2 lehátka, profesionálních 128 masážních trysek, s vámi volitelnou intenzitou masírující nejen Vaše záda a nohy, ale díky speciálním rotačním tryskám také chodidla, šíji a ramena, perličková koupel - to vše v kouzelné atmosféře díky jemné color-terapii a světelnému vodopádu – to jsou naše chaty s vířivkou na těch nejhezčích místech Beskyd.

Když se unavení po tůře nebo vymrzlí po pořádné lyžovačce vrátíte zpět do chaty, čeká Vás kromě prakajícího ohně v krbu také báječný relax v krásné profesionální whirpoolce a na 2 našich chatách i s infrasaunou.

Každá z nich je trošku jiná – vyberte si tu svou.

 Copyright © 2010-2023     Powered by Chciwebjinak.cz