rámchata Trojanovice
rámchata Horní Bečva
rámchata Malenovice
rámchata Krásná

Umístění Chaty Krásná

Jak se k nám dostanete? Popis cesty a spojení...

zobrazit na mapy.cz

Z Frýdku-Místku:

Při průjezdu Raškovicemi po dlouhatánské rovince minete po levé straně velké Nákupní středisko a Hotel Ondráš - nepojedete vlevo směr Morávka (ani rovně Pražmo, kostel), ale za hospodou doprava směr směr Frýdlant n/O, Visalaje, po hlavní silnici cca 600 m, za benzinkou (napravo) na 1.křižovatce vlevo směr Visalaje.

Z Frýdlantu n/O:

Po hlavní cestě z Frýdlantu n/O směr Krásná, Pražmo, Morávka, Visalaje a před obcí Pražmo na křižovatce vpravo - směr Visalaje.

Dále stejně:

(Doporučujeme – nejezděte podle elektronické navigace, je schopna Vás bohužel tahat nesjízdnými bočními cestami a klienti podle ní velmi často bloudí.)

Po hlavní silnici od křižovatky po asi 2,2 km projedete táhlou levou a mírnou pravotočivou zatáčkou lesem kolem řeky až k "Penzionu pod Žorem"
(1. velká budova za zatáčkami po levé straně u cesty).

* Hned, jakmile minete penzion/hospodu, doprava na nejbližší odbočce (cca po 20m za BUS zastávkou), pak přes můstek směr „Borové“ do kopečka.

V případě, že přejedete Penzion Pod Žorem a jedete dál směr Visalaje:

Orientačním bodem, že jste přejeli, je hasičská zbrojnice po levé straně, obchod a podlouhlá budova Restaurace Rekreant, případně Obecní úřad a Policie, odbočky Na Jastřabí. Prosím - OTOČTE SE ZPĚT a po minutí hasičské zbrojnice po pravé straně si hlídejte vpravo Penzion Pod Žorem (bývalý RUPEN). Od této hospody se prosím otočte zpět a napojte se zpátky na navigaci viz. výše* nebo zavolejte správci – už Vás navede.

← Zpět na detail chaty

 Copyright © 2010-2023     Powered by Chciwebjinak.cz